טיפול פנים

אנו בליאורה ביוטי מתמחים בטיפולי פנים לעור שמן ואקנתי לכל הגילאים. במיוחד בגיל ההתבגרות כדאי לטפל באקנה על מנת לא להגיע לטיפול כימי ארוך ומסובך הגורר תופעות לוואי.

טיפולים נגד הזדקנות העור (אנטי-אייג'ינג) אלו טיפולים חדשניים ביותר הגורמים לעורך להראות צעיר יותר, רענן ומלא חיים. גם עובדים על העלמת כתמי הגיל (פיגמנטציה) בעזרת מכשירים ותכשירים מתקדמים. 

יש לכם אירוע? או שסתם בא לכם להתפנק?
אצלנו ניתן לקבל טיפולי יופי לפני אירוע, או אם סתם בא לכם לקבל טיפול מפנק הכולל מסיכות, פילינגים, קרם לחות ועוד...


לא רק נשים מקבלים אצלנו טיפול. גם גברים הרוצים לשמור על עור הפנים בריא ויפה לאורך שנים.


 


 

טיפול יופי לעור צעיר

אם התמזל מזלך והתברכת בעור פנים חלק וזוהר כדאי לך לדעת איך בכמה פעולות בסיסיות תוכלי לשמור על עור הפנים מוצק ומלא חיים. טיפוח העור חשוב מאוד גם בגיל צעיר, קוסמטיקה נכונה תסייע לך לשמור על העור הצעיר והחלק בו התברכת. טיפולי פנים מומלצים ונחוצים גם בגיל צעיר, ככל שנתחיל מוקדם יותר לטפח את העור ולטפל בו כך נצליח לשמור על עור בריא וצעיר למשך תקופה ארוכה יותר.

טיפולי ניקוי לעור צעיר

תכשירי ניקוי לעור הפנים ניתן למצוא בשפע ברשתות הפארם, רוב הנשים הצעירות רוכשות תכשירי ניקוי אופנתיים מבלי לדעת האם התכשיר אכן תואם את סוג העור שלהן ואת המאפיינים של העור הצעיר. שימוש בתכשירים הנכונים נחוץ להשגת התוצאות הנכונות ושמירה על עור בריא, כבר בגיל צעיר כדאי להגיע אל מכון קוסמטיקה לקבלת הדרכה בסיסית לפעולות טיפוח פשוטות יומיומיות לעור הפנים.

טיפול יופי לעור צעיר אינו כולל פילינג עמוק או תכשירי קוסמטיקה עם רכיבים פעילים חזקים, אנו מבצעים טיפולים לעור צעיר עם תכשירים עדינים מתאימים, טיפולים המנקים את העור, מעודדים התחדשות של התאים, מונעים אקנה ומלמדים את הצעירות איך להפוך את טיפוח עור הפנים לשגרה. אצלנו במכון טיפולי יופי לעור צעיר הם פינוק של ממש.

טיפולים למניעת אקנה

מצבי של אקנה מופיעים בגיל ההתבגרות וגם בגילאים מבוגרים יותר (אקנה מבוגרים), הטיפול הנכון לפצעי האקנה חשוב מאוד למניעת צלקות עתידיות בעור הפנים. אפשר וצריך לטפל במקרים של אקנה בכל גיל, הטיפול מתמקד בניקוי נכון של הנקבוביות, הזנת העור וטיפוח העור למניעת התפתחות של פצעים נוספים וצמצום הנזקים הנגרמים לעור הפנים.

מתי כדאי להתחיל?


מכון הקוסמטיקה ליאורה המרכז לטיפולי אסתטיקה ויופי מציע טיפולי יופי וטיפוח לכל גיל ולכל סוגי העור. טיפול יופי לעור צעיר נבסס על תכשירים מתאימים לעור עדין או שמנוני, טכניקות ניקוי נכונות וטיפים שימושיים להקניית הרגלי טיפוח נכונים לעור הפנים. ניתן לתאם טיפולי פנים, יופי וטיפוח לאימהות ובנות. יחד עם טיפולי יופי לעור פנים צעיר אפשר לתאם גם טיפולי הסרת שיער ושאר טיפולים קוסמטיים. 

טיפולי פנים - אנטי אייגינג


טיפוח עור הפנים הוא פעולה בסיסית אותה מתבקשים לבצע גברים ונשים בכל גיל בהתאם למאפייני העור והסביבה. ישנם טיפולי פנים מומלצים ונחוצים בגילאים צעירים וישנם טיפולים נחוצים בגילאים מבוגרים. בעזרת הטיפול הנכון בזמן הנכון תצליחו ליהנות מעור פנים בריא, צעיר, מבריק ומלא חיים. כעת אתם בוודאי שואלים את עצמכם אלו טיפולי פנים מתאימים לכם? אלו טיפולי פנים-אנטי אייגינג כדאי לעשות? האם טיפולי פנים מתאימים גם לגברים ומתי כדאי להתחיל?

מענה מלא לכל סוגי טיפולי הפנים ושאר טיפולי קוסמטיקה תוכלו לקבל אצל ליאורה המרכז לטיפולי אסתטיקה ויופי לנשים וגם לגברים. אנחנו מבצעים את כל סוגי הטיפולים תוך הקפדה על רמה גבוהה של מקצועיות, תכשירים איכותיים וטכניקות טיפול מודרניות שמשיגות תוצאות.

טיפולי פנים – אנטי אייגינג

ידעתם כי טיפולי אנטי אייגינג אינם מיועדים רק לנשים מבוגרות? ידעתם כי תהליכי הזדקנות העור מתחילים כבר בגיל 30 ולעתים אף בגיל 20? העור סופג היום את זיהום האוויר, אור השמש, הקרינה האלקטרומגנטית אליה אנחנו נחשפים ועוד. העור שלנו הוא שכבת מגן המגנה על הגוף ועלינו להקפיד לטפל ולטפח את העור כראוי.

אורח החיים המודרני כולל פעולות רבות הגורמות להזדקנות מהירה ומוקדמת של עור הפנים, אם אתם מעוניינים לשמור על עור הפנים שלכם בריא וצעיר לתקופה ארוכה ככל האפשר עליכם לסגל לעצמכם הרגלים של חיים בריאים ונטולי מתחים ולייצור קשר אתנו לתיאום טיפולי פנים-אנטי אייגינג להעשרת העור באנרגיה חיובית, מינרליים, ויטמינים ושאר רכיבים חיוניים לעור פנים בריא ומלא חיים.

טיפול פילינג

ענף הקוסמטיקה מציע היום כמה סוגים של טיפולי פילינג, הטכניקה הבסיסית של טיפול פילינג היא קילוף שכבות עליונות של העור מתוך מטרה לעודד ייצור של תאי עור חדשים להתחדשות העור, מיצוק העור והשגת מראה צעיר יותר. קיימים טיפולי פילינג שטחיים בהם מוסרים רק תאי עור מתאים בשכבה העליונה לצד טיפולי פילינג בהם מקלפים כמה שכבות של העור להשגת מראה צעיר יותר.

חשוב לדעת כי טיפול פילינג דורש מקצועיות וניסיון, עליכם להקפיד להפקיד את עור הפנים שלכם בידיים טובות ומקצועיות.

טיפולי פנים לגברים

הגבר המודרני מודע הרבה יותר למראה החיצוני שלו ולחשיבות הטיפוח. היום גברים מצליחים לשמור על מראה צעיר ועור בריא בגיל 60 וגם בגיל 70 בעזרת טיפולי פנים לגברים אצלנו במכון. הטיפולים מתבצעים תוך שימוש בתכשירים מתאימים לעור הפנים של הגבר ושמירה על פרטיות מלאה. טיפולי פנים לגברים הם הדרך לשמור על מראה צעיר, גברי ומטופח, עור פנים של גבר מצליח ונאה גם בגיל מבוגר.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים