איפור קבוע ועיצוב גבות

מכון ליאורה - גבות

ישנן כמה פעולות טיפוח בסיסיות שכל אישה צריכה להכיר, פעולות טיפוח שמעניקות לנו מראה נשי ומטופח בכל שעות היממה. עיצוב גבות ( בחוט / גזירה ושעווה) מקצועי הוא המפתח למראה מטופח ונשי, תופתעי לגלות עד כמה שינוי קל של עיצוב גבות יוכל לרענן את מראה הפנים, להעניק לך מראה צעיר יותר ובעיקר, לשפר את מצב הרוח.

עיצוב גבות ( בחוט / גזירה ושעווה) – איך עושים?

חיפוש מהיר אונליין ומיד תמצאי מדריכים של עיצוב גבות במתכונת של עשה זאת בעצמך, רגע לפני שאת מתחילה אנו ממליצים לך לעצור ולזכור עד כמה עיצוב הגבות שלך משמעותי למראה הפנים. עיצוב גבות רצוי מאוד לבצע על ידי קוסמטיקאית מעצבת גבות מקצועית ומנוסה, מכון ליאורה מתמחה בעיצוב של גבות בטכניקות של עיצוב גבות ( בחוט / גזירה ושעווה) קלאסיות ועד עיצוב עם הצללה, שיטת השערה וגם מיקרובליידינג לגבה.

מה הכי מתאים לי?

הטרנד הנוכחי הוא גבות עבות וטבעיות ככל האפשר, בכל המגזינים תוכלי לראות דוגמניות עם גבות מלאות וארוכות. לקוחות רבות מגיעות אל מכון ליאורה בבקשה לשקם גבות ולהפוך גבה מרוטה לעבה וטבעית. את עיצוב הגבות המתאים לך ביותר אנחנו בוחרים בעבורך בהתאם למבנה הפנים, גיל, עיצוב השיער והעדפה אישית.

איפור קבוע – הצללה

זוהי שיטת שחזור ועיצוב במקרים של גבה דלילה, עם איפור קבוע – הצללה ניתן להעניק לגבה מראה מלא ואחיד. שיטה זו מאפשרת עיצוב גבה במראה צעיר, אופנתי תוך פתיחה של מבנה העפעף ומילוי נקודות של "קרחות" בגבה, התוצאות עמידות.

שיטת השערה

טכניקת מילוי גבות חדשנית המתבססת על הדמיית שיער גבה וזקיקי שיער, יש צורך בשני טיפולים להשגת תוצאות מקסימליות.  אם את/ה חולמים על גבות מלאות שיטת השערה היא הפתרון, יש לכם הזדמנות ליהנות מהחופש לעצב את הגבות שלכם מחדש וליהנות ממראה אופנתי.

מיקרובליידינג 

המילה האחרונה בענף הטיפוח היא מיקרובליידינג לגבה, הרי זוהי טכניקת מילוי דומה לטכניקה של איפור קבוע. מילוי הגבות נעשה תוך שימוש בצבע עמיד למשך שנה לפחות, הצבע מוחדר אל שכבה פנימית של העור ויוצר אשליה של גבה מלאה ועבה יותר, התוצאה הסופית היא מראה טבעי.

 

 האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים