הסרת שיער לצמיתות

החורף כבר כמעט נגמר, האביב כבר בפתח ועמו המכנסיים הקצרים, החצאיות, השמלות ובגדי הים, זה הזמן להתחיל לחשוב על הסרת שיער חכמה. אנחנו הנשים מסירות את שיער הגוף המיותר במשך שנים רבות, טיפולי שעווה, גילוח ומריטת שיער הם חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח השבועית. הבשורה הטובה היא שהיום אפשר גם אחרת, קיימות היום שיטות הסרת שיער המשמידות בכל טיפול חלק מזקיקי השיער, משמעות הדבר היא שיער גוף מיותר שאתן מסירות לצמיתות, חלק מהשיער בכל טיפול אינו צומח שוב ואת הופכת בהדרגה חלקה משיער מיותר.איך כדאי לעשות הסרת שיער?

קיימות מספר שיטות הסרת שיער כאשר בעבור כל אזור בגוף יש לבחור שיטה מתאימה, מכון ליאורה המרכז לטיפולי אסתטיקה ויופי מציע טיפולי הסרת שיער מקצועיים שמביאים תוצאות, טיפולי הסרת שיער המאפשרים את הסרת השיער המיותר תוך מינימום כאב, מקסימום תוצאות ושמירה על בריאות העור.


הסרת שיער בעזרת גילוח

זוהי שיטת הסרת שיער מהירה ונוחה, כל אחת יכולה להשתמש בעצמה בסכין גילוח נשי בבית ולהסיר שיער מיותר. החיסרון הגדול של שיטת הגילוח הוא המהירות בה השיער צומח שוב דוקרני ועבה. הסרת שיער באמצעות גילוח מספקת עור חלק משיער למשך כ-48 שעות בלבד.

הסרת שיער בשעווה

במשך שנים רבות נהגו נשים למרוט שיער מיותר בעזרת רצועות בד ושעווה קרה או חמה, טיפולי השעווה מורטים את השיער מהשורש ומספקים עור חלק למשך כשבועיים. אך לא ניתן יהיה להתעלם מהכאב הכרוך בטיפול, הסרת שיער בשעווה כרוכה בכאבים ולרוב גם באדמומיות בעור. כדאי לדעת, טיפולי שעווה כואבים הרבה פחות כאשר מבצעים אותם במכון קוסמטיקה.

הסרת שיער לצמיתות

טכנולוגיה חדשה בענף הקוסמטיקה מאפשרת בשנים האחרונות טיפולי הסרת שיער לצמיתות, אלו הם טיפולי בהם מושמדים זקיקי השיער בעזרת חימום, אור וגלי רדיו. כאשר הטיפול מתבצע נכון במכון מקצועי תוכלי להבחין במהרה בצמיחה איטית יותר של שיער באזור הטיפול, לאחר כ-3 טיפולים כבר אפשר לראות עור חלק משיער. הדרך הנכונה, החכמה והחסכונית ביותר להסיר היום את השיער המיותר היא באמצעות טיפולים חדישים המתבצעים על ידי קוסמטיקאית מקצועית, מנוסה ואחראית.האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים