מניקור פדיקור רפואי

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים מידע על טיפוח ציפורניים או טיפול בציפורן חודרנית ברגל. ציפורניים מטופחות מעידות על אדם מטופח, נקי ובריא. כאן תוכלו למצוא מידע שימושי שיסייע בשמירה על ציפורניים בריאות ויפות. שימו לב, יש פעולות טיפוח לציפורניים אותן תוכלו לבצע בעצמכם לצד פעולות אותן כדאי לבצע במכון קוסמטי מתאים. הדרך אל הציפורניים המושלמות מתחילה עם מכון ליאורה המרכז לטיפולי אסתטיקה ויופי ישראלי.

אישה נשית היא אישה מטופחת, טיפוח הוא דרך חיים והיום הטיפוח הוא חלק בלתי נפרד מהנשיות. כשאת מטופחת את מרגישה יפה יותר, טוב יותר, נשית יותר, את יותר בטוחה בעצמך. עם מכון ליאורה המרכז לטיפולי אסתטיקה ויופי יש לך הזדמנות להיות מטופחת ללא מאמץ ניכר, יש לך הזדמנות להיות יפה ומטופחת מבלי להתאמץ יותר מידי.


פדיקור מניקור

טיפוח הציפורניים בכפות הרגליים והידיים דורש טיפולי מניקור פדיקור באופן קבוע. הטיפולים כוללים ניקוי ושיוף של הציפורניים יחד עם מריחת לק למראה מטופח ואפנתי.


נציין כי ישנם טיפולי פדיקור מניקור גם בעבור גברים. מכון ליאורה המרכז לטיפולי אסתטיקה ויופי מבצע טיפולי פדיקור ומניקור לגברים, לנשים וגם פדיקור מניקור לחולי סכרת.

טיפול בציפורן חודרנית

טיפוח של הציפורניים בכפות הרגליים חשוב למניעת מקרים של ציפורן חודרנית ושאר זיהומים בכף הרגל. שגרה של טיפולי פדיקור מניקור תצמצם משמעותית את הסיכון להתפתחות של ציפורן חודרנית. מה קורה כאשר כבר יש מצב של ציפורן חודרנית? מכון ליאורה המרכז לטיפולי אסתטיקה ויופי מאפשר טיפול בציפורן חודרנית תוך ביצוע טיפולי פדיקור מניקור. הטיפולים מתבצעים על ידי צוות מקצועי תוך שמירה על היגיינה.

טיפול פדיקור רפואי

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים