ליפטינג RF

מעוניינים להצר היקפים? הגעתם אל המקום הנכון! כאן תוכלו למצוא מידע על שיטת הצרת הקפים rf המספקת פתרון קל ומהיר לטיפול במצבורי שומן בעייתיים באזור הישבן, הבטן, הירכיים והזרועות. הטיפול מתבצע בעזרת מכשיר גלי רדיו, מדובר בפעולה לא פולשנית עם תוצאות מהירות, מכון ליאורה המרכז לטיפולי אסתטיקה ויופי מציע פתרון קל ומהיר להצרת היקפית באזורים בעייתיים.

קיימים מקרים בהם נוצרים בגוף באזור הבטן, הישבן והירכיים מצבורי שומן, דיאטות ופעילות גופנים פעמים רבות לא יועילו בכדי לצמצם את תאי השומן האלו. ישנם מקרים בהם הגוף כולו חטוב ורזה פרט לאותם מצבורי שומן, אלו הם מקרים קלאסיים לטיפולי הצרת הקפים rf אצלנו במכון.

מה חשוב לדעת על הצרת הקפים rf?

טיפולי הצרת הקפים rf יש לבצע רק במכון מקצועי ומנוסה המופעל על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות ואחראיות. מכון ליאורה המרכז לטיפולי אסתטיקה ויופי מספק טיפולי הצרת הקפים rf ברמה גבוהה למטופלים גברים ונשים, הניסיון והמקצועיות שלנו יאפשרו לכם לישון בשקט, אתם בידיים טובות.

איך מתבצע הטיפול?

הפעלת גלי הרדיו באזור הטיפול מחממת את רקמות השומן לטמפרטורה של כ-42 מעלות, החימום של הרקמות גורם לכיווץ רקמות השומן והגברה של פעולות מטבוליות. כך למעשה נותר מצב של אפקט פעילות גופנית מאומצת באזור המטופל, השומנים באזור מופרשים החוצה ונפלטים מהגוף.אנחנו מבצעים טיפולי הצרת הקפים rf עם מכשירים מתאימים תוך הקפדה על כל נהלי הבטיחות המחמירים ביותר.

כדאי לדעת, טיפולי הצרת הקפים rf מתאימים גם לבעלי עור כהה. הטיפול אינו טיפול פולשני, אינו כרוך בכאבים ומניב תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון! ישנה שיטה מהירה להצרת היקפים לקראת אירוע או צילומים. יש לכם הזדמנות להיפטר מהשומן המיותר באזור הבטן, הירכיים, הישבן והזרועות.

אם אתם סובלים ממשקל עודף צרו קשר כבר היום ונוכל לתאם פגישת ייעוץ להתאמה של טיפול הצרת הקפים rf יחד עם טיפולים קוסמטיים נוספים לטיפוח בריא, שיפור המראה החיצוני ושיפור התחושות האישיות. עם מכון ליאורה המרכז לטיפולי אסתטיקה ויופי אתם נראים טוב יותר וגם מרגישים טוב יותר.

 האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים